Camry | Air Dehumidifier | CR 7851 | Power 200 W | Suitable for rooms up to 60 m | Water tank capacity 2.2 L | White
- TootjadCamry
- Mudel: CR 7851
- Saadavus: 5
-
117€
Camry | Air Dehumidifier | CR 7851 | Power 200 W | Suitable for rooms up to 60 m³ | Water tank capacity 2.2 L | White
| All | |
| Ekraani tüüp | LCD |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Defrost Air cleaning Additional air circulation Child lock Display sleeping |
| Gross depth (mm) | 285 mm |
| Gross height (mm) | 530.00 mm |
| Gross weight | 8.8 kg |
| Gross width (mm) | 320 mm |
| Jahutuse tüüp | Cooling agent R290/35g |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5-32 C |
| Kiiruste arv | 2 |
| Müratase | 45 dB |
| Muud funktsioonid | 3-color humidity lamp on the front of the housing Full water tank indicated by light and sound signal 4 dehumidification modes |
| Net weight | 7.981 kg |
| Õhuvool (suur kiirus) | 120 m /h |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 18 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 612 g |
| Pinge | 220-240 V |
| Plastic (No PET) | 207 g |
| Producer | Camry |
| Producer product family | Air Dehumidifier |
| Producer product name | CR 7851 |
| Sobib ruumidele suurusega kuni | 60 m |
| Suhteline õhuniiskus | 30-80 % |
| Tare weight (kg) | 0.819 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Drain pipe inner diameter 17mm, outer diameter 19mm, length 30cm |
| Toote värv | White |
| Veemahuti suurus | 2.2 L |
| Ventilaator | Yes |
| Võimsus | 200 W |
| Volume (m3) | 0.048336 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: camry air dehumidifier cr 7851 power 200 w suitable for rooms up to 60 m water tank capacity 22 l white, cr 7851, camry, ohukuivatid

