Duux Smart Dehumidifier | Bora | Suitable for rooms up to 40 m | Water tank capacity 4 L | White
- TootjadDuux
- Mudel: DXDH20
- Saadavus: 5
-
383€
Duux Smart Dehumidifier | Bora | Suitable for rooms up to 40 m² | Water tank capacity 4 L | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Powerful dehumidification Smart humidity control Efficient laundry drying |
| Gross depth (mm) | 385.00 mm |
| Gross height (mm) | 535.00 mm |
| Gross weight | 16.00 kg |
| Gross width (mm) | 395.00 mm |
| Kõrgus | 51 cm |
| Laius | 32 cm |
| Net weight | 14.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 16 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1300.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Duux |
| Producer product family | Smart Dehumidifier |
| Producer product name | Bora |
| Sobib ruumidele kuni | 40 m |
| Sügavus | 23.5 cm |
| Suhteline õhuniiskus | 40-90 % |
| Tare weight (kg) | 1.50 kg |
| Toote värv | White |
| Veemahuti suurus | 4 L |
| Volume (m3) | 0.08 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: duux smart dehumidifier bora suitable for rooms up to 40 m water tank capacity 4 l white, dxdh20, duux, ohukuivatid










