Mill | Dehumidifier | MDH20 | Suitable for rooms up to 20-30 m | Water tank capacity 4 L | White
- TootjadMill
- Mudel: MDH20
- Saadavus: 5
-
312€
Mill | Dehumidifier | MDH20 | Suitable for rooms up to 20-30 m² | Water tank capacity 4 L | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Capacity: 20 Liters per day Maximum sound level: 41 dB Child Lock for safety Cord: 150 cm Modes: Dry, Auto and Sleep LED display Wheels: easy to move between rooms Two fan speeds |
| Funktsioonid | Timer |
| Gross depth (mm) | 230 mm |
| Gross height (mm) | 550 mm |
| Gross weight | 14.00 kg |
| Gross width (mm) | 320 mm |
| Net weight | 12.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1100.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | Mill |
| Producer product family | Dehumidifier |
| Producer product name | MDH20 |
| Sobib ruumidele kuni | 20-30 m |
| Tare weight (kg) | 1.20 kg |
| Toote värv | White |
| Veemahuti suurus | 4 L |
| Volume (m3) | 0.04048 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | Yes |










