Xiaomi | Smart Dehumidifier Lite EU | Power 250 W | Suitable for rooms up to 25 m | Water tank capacity 3 L | White
- TootjadXiaomi
- Mudel: BHR8374EU
- Saadavus: 5
-
219€
Xiaomi | Smart Dehumidifier Lite EU | Power 250 W | Suitable for rooms up to 25 m² | Water tank capacity 3 L | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Air flow rate: 140m /h Noise: 38dB(A) Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz |
| Gross depth (mm) | 300.00 mm |
| Gross height (mm) | 550.00 mm |
| Gross weight | 12.10 kg |
| Gross width (mm) | 300.00 mm |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5-35 C |
| Net weight | 11.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 36 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 990.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product name | Smart Dehumidifier Lite EU |
| Sobib ruumidele kuni | 25 m |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Toote värv | White |
| Veemahuti suurus | 3 L |
| Võimsus | 250 W |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





