Smart Evaporative Humidifier Filter
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 530.00 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Gross weight | 0.20 kg |
| Gross width (mm) | 87.00 mm |
| Net weight | 0.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1874 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 95.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product name | Smart Evaporative Humidifier Filter |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |

