Cecotec | Fan, Heater and Air Purifier | TotalPure 3in1 Vision | 2000 W | Oscillation | Remote control
- TootjadCecotec
- Mudel: 5297
- Saadavus: 4
-
233€
Cecotec | Fan, Heater and Air Purifier | TotalPure 3in1 Vision | 2000 W | Oscillation | Remote control
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | LED display DC motor and Bladeless technology A maximum of 14 speeds can be selected, 9 of them in Ventilation mode ranging from Sleep to Turbo, 4 in Heating mode (Eco, Low, Medium and High) and a final silent speed that has its own button on the remote c |
| Gross depth (mm) | 1067.00 mm |
| Gross height (mm) | 295.00 mm |
| Gross weight | 6.60 kg |
| Gross width (mm) | 285.00 mm |
| Kiiruste arv | 14 |
| Net weight | 4.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 19 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2105.00 g |
| Plastic (No PET) | 95.00 g |
| Producer | Cecotec |
| Producer product family | Fan, Heater and Air Purifier |
| Producer product name | TotalPure 3in1 Vision |
| Remote control | Yes |
| Taimer | Up to 8 hours |
| Tare weight (kg) | 2.20 kg |
| Tüüp | Stand Fan |
| Võimsus | 2000 W |
| Volume (m3) | 0.09 m |
| Võnkumine | Yes |
| Võnkumise ulatus | 80 |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |







