Xiaomi Mijia Smart Air Purifier 6 EU | 40 W | Suitable for rooms up to 29-50 m | White
- TootjadXiaomi
- Mudel: BHR08MZEU
- Saadavus: 10
-
223€
Xiaomi Mijia Smart Air Purifier 6 EU | 40 W | Suitable for rooms up to 29-50 m² | White
| All | |
| AC-sisendpinge | 200-240 V |
| Ekraan | LED |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 300 mm |
| Gross height (mm) | 643.00 mm |
| Gross weight | 6.80 kg |
| Gross width (mm) | 300.00 mm |
| Müratase | 32 dB |
| Muud funktsioonid | UVC sterilisation Five-sensor system Five-layer composite purification system Effective allergen removal Efficient bacteria and virus elimination Powerful formaldehyde and odour elimination Smart control |
| Net weight | 5.20 kg |
| Õhu puhastamise määr | 443 m /h |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 36 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 600.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product name | Mijia Smart Air Purifier 6 EU |
| Sobib ruumidele kuni | 29-50 m |
| Tare weight (kg) | 1.60 kg |
| Toote värv | White |
| Võimsus | 40 W |
| Volume (m3) | 0.06 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






