Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite EU 33 W, Suitable for rooms up to 25 43 m , White
- TootjadXiaomi
- Mudel: BHR5274GL
- Saadavus: 5
-
150€
Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite EU 33 W, Suitable for rooms up to 25–43 m², White
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 295 mm |
| Brutokaal | 6.00 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 615 mm |
| Brutolaius (mm) | 300.00 mm |
| Ekraan | LED |
| Filtri kasutusiga (max) | 12 month(s) |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kõrgus | 53.3 cm |
| Laius | 24 cm |
| Maht (m3) | 0.0544275 m |
| Müratase | 61 dB |
| Muud funktsioonid | LED Touch Screen LED Touch Screen Mobile phone control with Mi Home APP to build an intelligent home scene with other Xiaomi smart products Works with Google Assistant and Amazon Alexa for voice command |
| Netokaal | 4.80 kg |
| Õhu puhastamise määr | 360 m /h |
| Paber/Papp | 1100.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 100.00 g |
| Producer product family | Smart Air Purifier |
| Producer product name | 4 Lite EU |
| Sisseehitatud aku | No |
| Sobib ruumidele kuni | 25 43 m |
| Sügavus | 24 cm |
| Taara kaal (kg) | 1.20 kg |
| Tõhusus | 99.97 % |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Air Purifier |
| Võimsus | 33 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:4:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: xiaomi smart air purifier 4 lite eu 33 w, suitable for rooms up to 25 43 m, white, bhr5274gl, xiaomi, ohupuhastid




