Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro 50 W, Suitable for rooms up to 35 60 m , 500 m , White
- TootjadXiaomi
- Mudel: BHR5056EU
- Saadavus: 5
-
276€
Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro 50 W, Suitable for rooms up to 35–60 m², 500 m³, White
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 340 mm |
| Brutokaal | 9 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 745 mm |
| Brutolaius (mm) | 355 mm |
| Ekraan | OLED |
| Filtri kasutusiga (max) | 12 month(s) |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kõrgus | 68 cm |
| Laius | 27.5 cm |
| Maht (m3) | 0.0899215 m |
| Müratase | 65 dB |
| Muud funktsioonid | Intuitive display, easy-to-control interface Three-in-one filtration for high-efficiency purification |
| Netokaal | 7.1 kg |
| Õhu puhastamise määr | 185 m /h |
| Paber/Papp | 1600.00 g |
| Palette Qty | 18 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 200.00 g |
| Producer product family | Smart Air Purifier |
| Producer product name | 4 Pro |
| Sisseehitatud aku | No |
| Sobib ruumidele kuni | 35 60 m |
| Sügavus | 27.5 cm |
| Taara kaal (kg) | 1.90 kg |
| Tõhusus | 99.97 % |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Air Purifier |
| Võimsus | 50 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:4:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: xiaomi smart air purifier 4 pro 50 w, suitable for rooms up to 35 60 m, 500 m, white, bhr5056eu, xiaomi, ohupuhastid

