Adler | AD 7305 | Stand Fan | White | Diameter 40 cm | Number of speeds 3 | Oscillation | 45 W
- TootjadAdler
- Mudel: AD 7305
- Saadavus: 5
-
19€
Adler | AD 7305 | Stand Fan | White | Diameter 40 cm | Number of speeds 3 | Oscillation | 45 W
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | 3 speed levels 90 degree oscilation Up-down adjustment Stable base. |
| Gross depth (mm) | 480 mm |
| Gross depth master carton | 490 mm |
| Gross height (mm) | 510 mm |
| Gross height master carton | 525 mm |
| Gross weight | 2.6 kg |
| Gross width (mm) | 110 mm |
| Gross width master carton | 345 mm |
| Kaal | 2.45 g |
| Kiiruste arv | 3 |
| Kõrgus | 40 cm propeller diameter cm |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Läbimõõt | 40 cm |
| Laius | 40 cm propeller diameter cm |
| Mõõdud (l x s x k) | 40 cm propeller diameter mm |
| Müratase | 51 dB |
| Net weight | 1.796 kg |
| Net weight master carton | 7.8 kg |
| Packing quantity | 3 pc(s) |
| Paigutus | Floor |
| Pakendi kaal | 2.7 g |
| Palette Qty | 48 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 804.00 g |
| Producer | Adler |
| Producer product name | AD 7305 |
| Remote control | No |
| Sügavus | 40 cm propeller diameter cm |
| Taimer | No |
| Tare weight (kg) | 0.804 kg |
| Tare weight master carton | 1.509 kg |
| Toitenõuded | 230 V, 50 Hz |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Stand Fan |
| Võimsus | 45 W |
| Volume (m3) | 0.026928 m |
| Võnkumine | Yes |
| Võnkumise ulatus | 90 |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: adler ad 7305 stand fan white diameter 40 cm number of speeds 3 oscillation 45 w, ad 7305, adler, ventilaatorid








