Adler | Fan with clip | AD 7317 | Table Fan | White | Diameter 15 cm | Number of speeds 2 | 30 W
- TootjadAdler
- Mudel: AD 7317
- Saadavus: 5
-
12€
Adler | Fan with clip | AD 7317 | Table Fan | White | Diameter 15 cm | Number of speeds 2 | 30 W
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 196.00 mm |
| Gross height (mm) | 171.00 mm |
| Gross weight | 1.00 kg |
| Gross width (mm) | 208.00 mm |
| Kiiruste arv | 2 |
| Läbimõõt | 15 cm |
| Muud funktsioonid | Stable support+ clip. Adjustment of the angle of the head. |
| Net weight | 0.70 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 168 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Producer | Adler |
| Producer product family | Fan with clip |
| Producer product name | AD 7317 |
| Remote control | No |
| Taimer | No |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Table Fan |
| Võimsus | 30 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Võnkumine | No |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: adler fan with clip ad 7317 table fan white diameter 15 cm number of speeds 2 30 w, ad 7317, adler, ventilaatorid






