Adler Foldable Mini Fan | AD 7336 | Desk Fan | Diameter 6.5 cm | Number of speeds 1 | Black
- TootjadAdler
- Mudel: AD 7336
- Saadavus: 5
-
5€
Adler Foldable Mini Fan | AD 7336 | Desk Fan | Diameter 6.5 cm | Number of speeds 1 | Black
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 95 mm |
| Gross height (mm) | 205 mm |
| Gross weight | 0.20 kg |
| Gross width (mm) | 150 mm |
| Kiiruste arv | 1 |
| Läbimõõt | 6.5 cm |
| Net weight | 0.16 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 296 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 42.00 g |
| Producer | Adler |
| Producer product family | Foldable Mini Fan |
| Producer product name | AD 7336 |
| Remote control | No |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| TI weight (kg) | 0.04 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Desk Fan |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.00292125 m |
| Võnkumine | No |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |







