Adler Mini USB Fan | AD 7338 | Desk fan | Black | Diameter 7 cm | Number of speeds 3
- TootjadAdler
- Mudel: AD 7338
- Saadavus: 5
-
9€
Adler Mini USB Fan | AD 7338 | Desk fan | Black | Diameter 7 cm | Number of speeds 3
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 95.00 mm |
| Gross height (mm) | 195 mm |
| Gross weight | 0.58 kg |
| Gross width (mm) | 150 mm |
| Kiiruste arv | 3 |
| Läbimõõt | 7 cm |
| Net weight | 0.22 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 311 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 356.00 g |
| Producer | Adler |
| Producer product family | Mini USB Fan |
| Producer product name | AD 7338 |
| Remote control | No |
| Tare weight (kg) | 0.36 kg |
| TI weight (kg) | 0.03 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Desk fan |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00277875 m |
| Võnkumine | No |
| Võnkumise ulatus | N/A |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: adler mini usb fan ad 7338 desk fan black diameter 7 cm number of speeds 3, ad 7338, adler, ventilaatorid







