Blaugerg Fan | Sileo 125 | Extractor Fan | Diameter 12.5 cm | Number of speeds 1 | White
- TootjadBlaugerg
- Mudel: SILEO125
- Saadavus: 5
-
67€
Blaugerg Fan | Sileo 125 | Extractor Fan | Diameter 12.5 cm | Number of speeds 1 | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 160.00 mm |
| Gross height (mm) | 110.00 mm |
| Gross weight | 0.80 kg |
| Gross width (mm) | 160.00 mm |
| Kiiruste arv | 1 |
| Läbimõõt | 12.5 cm |
| Net weight | 0.72 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 307 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 64 g |
| Plastic (No PET) | 16 g |
| Producer | Blaugerg |
| Producer product family | Fan |
| Producer product name | Sileo 125 |
| Remote control | No |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Extractor Fan |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Võnkumine | No |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |



