Adler | Espresso Coffee Maker | AD 4421 | Black
| All | |
| Automaatne lupjumisvastane süsteem | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 215 mm |
| Gross height (mm) | 115 mm |
| Gross weight | 0.725 kg |
| Gross width (mm) | 165 mm |
| Isepuhastuv | No |
| Mahutavus tassides | 6 tassi |
| Muud funktsioonid | For use on electric, gas, ceramic and halogen stoves |
| Net weight | 0.545 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 447 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 174.00 g |
| Plastic (No PET) | 6.00 g |
| Producer | Adler |
| Producer product family | Espresso Coffee Maker |
| Producer product name | AD 4421 |
| Reguleeritav kohvikangus | No |
| Sisseehitatud piimavahustaja | No |
| Tare weight (kg) | 0.18 kg |
| Toote värv | Black |
| Veemahuti suurus | 0.32 L |
| Volume (m3) | 0.004079625 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |







