Delonghi Coffee maker | Magnifica Evo | Pump pressure 15 bar | Built-in milk frother | Automatic | 1450 W | Black
- TootjadDelonghi
- Mudel: ECAM310.60.B
- Saadavus: 5
-
530€
Delonghi Coffee maker | Magnifica Evo | Pump pressure 15 bar | Built-in milk frother | Automatic | 1450 W | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 300.00 mm |
| Gross height (mm) | 420.00 mm |
| Gross weight | 10.55 kg |
| Gross width (mm) | 500.00 mm |
| Kohvimasina tüüp | Automatic |
| Kontrolli tüüp | Touch screen |
| Kõrgus | 24 cm |
| Laius | 44 cm |
| Mahutavus tassides | 1 tassi |
| Muud funktsioonid | Aroma function Possibility to use pre-ground coffee Twin shot Water filter applicable Programmable water hardness |
| Net weight | 9.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 14 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 925.00 g |
| Plastic (No PET) | 25.00 g |
| Producer | Delonghi |
| Producer product family | Coffee maker |
| Producer product name | Magnifica Evo |
| Pumba rõhk | 15 bar |
| Reguleeritav kohvikangus | Yes |
| Sisseehitatud piimavahustaja | Yes |
| Sügavus | 36 cm |
| Tare weight (kg) | 0.95 kg |
| Toote värv | Black |
| Veemahuti suurus | 1.8 L |
| Võimsus | 1450 W |
| Volume (m3) | 0.06 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





