Delonghi | Dedica Espresso Coffee Maker | EC685.M | Pump pressure 15 bar | Built-in milk frother | Semi-automatic | 1300 W | Ino
- TootjadDelonghi
- Mudel: EC685.M
- Saadavus: 3
-
158€
Delonghi | Dedica Espresso Coffee Maker | EC685.M | Pump pressure 15 bar | Built-in milk frother | Semi-automatic | 1300 W | Inox
| All | |
| Automaatne lupjumisvastane süsteem | No |
| Embeeded battery | No |
| Energiasäästurežiim | On/Off button with automatic stand-by |
| Gross depth (mm) | 380 mm |
| Gross height (mm) | 190 mm |
| Gross weight | 5.5 kg |
| Gross width (mm) | 350 mm |
| Isepuhastuv | No |
| Kohvi masinasse panemine | Ground coffee |
| Kohvimasina tüüp | Semi-automatic |
| Kontrolli tüüp | Mechanical |
| Kõrgus | 30.3 cm |
| Laius | 15 cm |
| Muud funktsioonid | Adjustable Cappuccino System: perfect to prepare hot milk, milk froth for Cappuccinos and hot water for teas and infusions. Thermoblock heating system: always the perfect temperature. Anti-Drip system. |
| Net weight | 4.5 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 68 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1000 g |
| Piimaanum | No |
| Producer | Delonghi |
| Producer product family | Dedica Espresso Coffee Maker |
| Producer product name | EC685.M |
| Pumba rõhk | 15 bar |
| Reguleeritav kohvikangus | Yes |
| Sisseehitatud piimavahustaja | Yes |
| Sügavus | 33 cm |
| Tare weight (kg) | 1 kg |
| Tassisoojendaja | Yes |
| Toote värv | Inox |
| Veemahuti suurus | 1.1 L |
| Võimsus | 1300 W |
| Volume (m3) | 0.02527 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |



