Delonghi Dedica Pump Espresso EC685.BK Pump pressure 15 bar Built-in milk frother Semi-automatic 1300 W Black/Stainless Steel
- TootjadDelonghi
- Mudel: EC685.BK
- Saadavus: 1
-
158€
Delonghi Dedica Pump Espresso EC685.BK Pump pressure 15 bar Built-in milk frother Semi-automatic 1300 W Black/Stainless Steel
| All | |
| Automaatne lupjumisvastane süsteem | No |
| Embeeded battery | No |
| Energiasäästurežiim | On/Off button with automatic stand-by |
| Gross depth (mm) | 195.00 mm |
| Gross height (mm) | 360.00 mm |
| Gross weight | 5.52 kg |
| Gross width (mm) | 385.00 mm |
| Isepuhastuv | No |
| Kohvi masinasse panemine | Ground coffee |
| Kohvimasina tüüp | Semi-automatic |
| Kontrolli tüüp | Easy-to-use control panel with 3 illuminated buttons |
| Muud funktsioonid | Electronically controlled temperature, customizable coffee length, machine ready to use within a few seconds, professional pump and filter holder. Thermoblock heating system. Slim dimensions: only 15 cm width. |
| Net weight | 4.52 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 64 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1000 g |
| Piimaanum | No |
| Producer | Delonghi |
| Producer product family | Dedica Pump Espresso |
| Producer product name | EC685.BK |
| Pumba rõhk | 15 bar |
| Reguleeritav kohvikangus | Yes |
| Sisseehitatud piimavahustaja | Yes |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Tassisoojendaja | Yes |
| Toote värv | Black/Stainless Steel |
| Veemahuti suurus | 1.1 L |
| Võimsus | 1300 W |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: delonghi dedica pump espresso ec685bk pump pressure 15 bar built-in milk frother semi-automatic 1300 w blackstainless steel, ec685bk, delonghi, kohvimasinad ja kohvi

