Delonghi | DLS C002 | Water filter
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 61 mm |
| Gross depth master carton | 233 mm |
| Gross height (mm) | 167 mm |
| Gross height master carton | 181 mm |
| Gross weight | 0.127 kg |
| Gross width (mm) | 43 mm |
| Gross width master carton | 133 mm |
| Kogus | 1 |
| Mõõdud (l x s x k) | 61 x 44 x 165 mm |
| Muud funktsioonid | Water Filter for ECAM* series to reduce impurities from the water |
| Net weight | 0.087 kg |
| Net weight master carton | 1.27 kg |
| Packing quantity | 10 pc(s) |
| Palette Qty | 3080 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Producer | Delonghi |
| Producer product name | DLS C002 |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Tare weight master carton | 0.056 kg |
| Tüüp | Water filter |
| Volume (m3) | 0.000438041 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: delonghi dls c002 water filter, dls c002 5513292811, delonghi, kohvimasinad ja kohvi






