Delonghi | Magnifica Start ECAM220.22GB | Pump pressure 15 bar | Built-in milk frother | Automatic | 1450 W | Black
- TootjadDelonghi
- Mudel: ECAM220.22GB
- Saadavus: 4
-
316€
Delonghi | Magnifica Start ECAM220.22GB | Pump pressure 15 bar | Built-in milk frother | Automatic | 1450 W | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 240.00 mm |
| Gross height (mm) | 350.00 mm |
| Gross weight | 10.56 kg |
| Gross width (mm) | 440.00 mm |
| Kohvimasina tüüp | Automatic |
| Kohviubade mahutavus | 250 g |
| Kontrolli tüüp | Soft touch buttons |
| Kõrgus | 35 cm |
| Laius | 24 cm |
| Mahutavus tassides | 2 tassi |
| Net weight | 8.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 47 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1560 g |
| Plastic (No PET) | 200 g |
| Producer | Delonghi |
| Producer product name | Magnifica Start ECAM220.22GB |
| Pumba rõhk | 15 bar |
| Reguleeritav kohvikangus | Yes |
| Sisseehitatud piimavahustaja | Yes |
| Sügavus | 44 cm |
| Tare weight (kg) | 1.76 kg |
| Toote värv | Black |
| Veemahuti suurus | 1.8 L |
| Võimsus | 1450 W |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |













