ETA | Coffee Machine | ETA918090000 Acorto | Pump pressure 19 bar | Built-in milk frother | Automatic | 1400 W | Black
- TootjadETA
- Mudel: ETA918090000
- Saadavus: 1
-
602€
ETA | Coffee Machine | ETA918090000 Acorto | Pump pressure 19 bar | Built-in milk frother | Automatic | 1400 W | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Grinder type | Metal |
| Gross depth (mm) | 270 mm |
| Gross height (mm) | 415 mm |
| Gross weight | 11.02 kg |
| Gross width (mm) | 525 mm |
| Kohvi masinasse panemine | Beans |
| Kohvimasina tüüp | Automatic |
| Kohviubade mahutavus | 200 g |
| Kontrolli tüüp | Touch screen |
| Kõrgus | 34.5 cm |
| Laius | 22 cm |
| Mahutavus tassides | 2 tassi |
| Muud funktsioonid | Automatic shutdown option from 15 minutes to 8 hours Descaling function, brewing unit cleaning, and frother cleaning 9 levels of grind coarseness |
| Net weight | 9.61 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 24 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1266 g |
| Plastic (No PET) | 144 g |
| Producer | ETA |
| Producer product family | Coffee Machine |
| Producer product name | ETA918090000 Acorto |
| Pumba rõhk | 19 bar |
| Reguleeritav kohvikangus | Yes |
| Sisseehitatud piimavahustaja | Yes |
| Sügavus | 46 cm |
| Tare weight (kg) | 1.41 kg |
| Toote värv | Black |
| Veemahuti suurus | 1.3 L |
| Võimsus | 1400 W |
| Volume (m3) | 0.05882625 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: eta coffee machine eta918090000 acorto pump pressure 19 bar built-in milk frother automatic 1400 w black, eta918090000, eta, kohvimasinad ja kohvi











