Gorenje Coffee machine GFACM20S Pump pressure 20 bar, Detachable milk frother, Automatic, 1350 W, Stainless steel | Gorenje
- TootjadGorenje
- Mudel: GFACM20S
- Saadavus: 4
-
291€
Gorenje Coffee machine GFACM20S Pump pressure 20 bar, Detachable milk frother, Automatic, 1350 W, Stainless steel | Gorenje
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 238.00 mm |
| Gross height (mm) | 368.00 mm |
| Gross weight | 9.20 kg |
| Gross width (mm) | 510.00 mm |
| Net weight | 8.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 30 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1100.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | Gorenje |
| Tare weight (kg) | 1.20 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: gorenje coffee machine gfacm20s pump pressure 20 bar, detachable milk frother, automatic, 1350 w, stainless steel gorenje, gfacm20s, gorenje, kohvimasinad ja kohvi

