NINJA | Espresso Coffee Maker | ES601EU Luxe Caf Premier | Pump pressure 11 bar | Built-in milk frother | Ground | 1650 W | Blac
- TootjadNINJA
- Mudel: ES601EU
- Saadavus: 3
-
447€
NINJA | Espresso Coffee Maker | ES601EU Luxe Café Premier | Pump pressure 11 bar | Built-in milk frother | Ground | 1650 W | Black/Stainless Steel
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 444.00 mm |
| Gross height (mm) | 472.00 mm |
| Gross weight | 13.20 kg |
| Gross width (mm) | 436.00 mm |
| Kohvimasina tüüp | Ground |
| Kohviubade mahutavus | 250 g |
| Kõrgus | 37.2 cm |
| Laius | 33.6 cm |
| Net weight | 11.70 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 9 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1475.00 g |
| Plastic (No PET) | 25.00 g |
| Producer | NINJA |
| Producer product family | Espresso Coffee Maker |
| Producer product name | ES601EU Luxe Caf Premier |
| Pumba rõhk | 11 bar |
| Reguleeritav kohvikangus | Yes |
| Sisseehitatud piimavahustaja | Yes |
| Sügavus | 34.4 cm |
| Tare weight (kg) | 1.50 kg |
| Toote värv | Black/Stainless Steel |
| Veemahuti suurus | 2 L |
| Võimsus | 1650 W |
| Volume (m3) | 0.09 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |








