Philips Coffee Maker | EP2220/10 | Pump pressure 15 bar | Built-in milk frother | Automatic | 1500 W | Black
- TootjadPhilips
- Mudel: EP2220/10
- Saadavus: 5
-
284€
Philips Coffee Maker | EP2220/10 | Pump pressure 15 bar | Built-in milk frother | Automatic | 1500 W | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 360.00 mm |
| Gross height (mm) | 440.00 mm |
| Gross weight | 9.68 kg |
| Gross width (mm) | 250.00 mm |
| Kohvimasina tüüp | Automatic |
| Kohviubade mahutavus | 275 g |
| Kontrolli tüüp | Touch screen |
| Mahutavus tassides | 2 tassi |
| Muud funktsioonid | AquaClean |
| Net weight | 8.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 44.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1380 g |
| Plastic (No PET) | 100 g |
| Producer | Philips |
| Producer product family | Coffee Maker |
| Producer product name | EP2220/10 |
| Pumba rõhk | 15 bar |
| Reguleeritav kohvikangus | Yes |
| Sisseehitatud piimavahustaja | Yes |
| Tare weight (kg) | 1.48 kg |
| Toote värv | Black |
| Veemahuti suurus | 1.8 L |
| Võimsus | 1500 W |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: philips coffee maker ep222010 pump pressure 15 bar built-in milk frother automatic 1500 w black, ep222010, philips, kohvimasinad ja kohvi









