Philips Coffee maker | EP2333/40 | Pump pressure 15 bar | Built-in milk frother | Fully Automatic | 1500 W | White
- TootjadPhilips
- Mudel: EP2333/40
- Saadavus: 5
-
416€
Philips Coffee maker | EP2333/40 | Pump pressure 15 bar | Built-in milk frother | Fully Automatic | 1500 W | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Grinder type | Durable ceramic |
| Gross depth (mm) | 490 mm |
| Gross height (mm) | 480 mm |
| Gross weight | 9.556 kg |
| Gross width (mm) | 280 mm |
| Kohvimasina tüüp | Fully Automatic |
| Kohviubade mahutavus | 275 g |
| Kontrolli tüüp | Touch display with colored symbols |
| Mahutavus tassides | 2 tassi |
| Materjal | Chrome |
| Net weight | 8.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 13 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1356 g |
| Plastic (No PET) | 200 g |
| Producer | Philips |
| Producer product family | Coffee maker |
| Producer product name | EP2333/40 |
| Pumba rõhk | 15 bar |
| Reguleeritav kohvikangus | Yes |
| Sisseehitatud piimavahustaja | Yes |
| Tare weight (kg) | 1.556 kg |
| Toote värv | White |
| Veemahuti suurus | 1.8 L |
| Võimsus | 1500 W |
| Volume (m3) | 0.065856 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |







