Philips Coffee Maker | EP3329/70 Series 3300 | Pump pressure 15 bar | Built-in milk frother | Fully Automatic | 1500 W | Black
- TootjadPhilips
- Mudel: EP3329/70
- Saadavus: 5
-
378€
Philips Coffee Maker | EP3329/70 Series 3300 | Pump pressure 15 bar | Built-in milk frother | Fully Automatic | 1500 W | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 493.00 mm |
| Gross height (mm) | 473.00 mm |
| Gross weight | 9.60 kg |
| Gross width (mm) | 289.00 mm |
| Kohvimasina tüüp | Fully Automatic |
| Kohviubade mahutavus | 275 g |
| Kõrgus | 37.1 cm |
| Laius | 24.6 cm |
| Mahutavus tassides | 2 tassi |
| Net weight | 8.71 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 13 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 90.00 g |
| Producer | Philips |
| Producer product family | Coffee Maker |
| Producer product name | EP3329/70 Series 3300 |
| Pumba rõhk | 15 bar |
| Reguleeritav kohvikangus | Yes |
| Sisseehitatud piimavahustaja | Yes |
| Sügavus | 43.3 cm |
| Tare weight (kg) | 0.89 kg |
| Toote värv | Black |
| Veemahuti suurus | 1.8 L |
| Võimsus | 1500 W |
| Volume (m3) | 0.07 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

