Philips | Coffee maker Maintenance kit: oil, 2xAquaClean, 6xcoffee oil remover tablets, 6xMilk circuit cleaner sachets | CA6707/
- TootjadPhilips
- Mudel: CA6707/10
- Saadavus: 5
-
46€
Philips | Coffee maker Maintenance kit: oil, 2xAquaClean, 6xcoffee oil remover tablets, 6xMilk circuit cleaner sachets | CA6707/10
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 128.00 mm |
| Gross height (mm) | 165.00 mm |
| Gross weight | 0.56 kg |
| Gross width (mm) | 128.00 mm |
| Net weight | 0.41 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 320 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 139 g |
| Plastic (No PET) | 4 g |
| Producer | Philips |
| Producer product family | Coffee maker Maintenance kit: oil, 2xAquaClean, 6xcoffee oil remover tablets, 6xMilk circuit cleaner sachets |
| Producer product name | CA6707/10 |
| Tare weight (kg) | 0.14 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |


