Philips | Coffee oil removal tablets, 6pcs | CA6704/10
- TootjadPhilips
- Mudel: CA6704/10
- Saadavus: 5
-
8€
Philips | Coffee oil removal tablets, 6pcs | CA6704/10
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Gross weight | 0.13 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Net weight | 0.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2160 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 25.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Producer | Philips |
| Producer product family | Coffee oil removal tablets, 6pcs |
| Producer product name | CA6704/10 |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: philips coffee oil removal tablets, 6pcs ca670410, ca670410, philips, kohvimasinad ja kohvi

