Philips | Espresso Coffee Maker | EP2224/10 | Pump pressure 15 bar | Built-in milk frother | Fully automatic | Kashmir Gray
- TootjadPhilips
- Mudel: EP2224/10
- Saadavus: 2
-
277€
Philips | Espresso Coffee Maker | EP2224/10 | Pump pressure 15 bar | Built-in milk frother | Fully automatic | Kashmir Gray
| All | |
| Automaatne lupjumisvastane süsteem | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Grinder type | Ceramic |
| Gross depth (mm) | 450 mm |
| Gross height (mm) | 390 mm |
| Gross weight | 9 kg |
| Gross width (mm) | 280 mm |
| Kaal | 7.5 kg |
| Kohvi masinasse panemine | Beans |
| Kohvimasina tüüp | Fully automatic |
| Kohviubade mahutavus | 275 g |
| Kontrolli tüüp | Touch screen |
| Kõrgus | 43.3 cm |
| Laius | 24.6 cm |
| Mahutavus tassides | 5000 tassi |
| Net weight | 7.5 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 35 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1500 g |
| Päritoluriik | Romania |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Philips |
| Producer product family | Espresso Coffee Maker |
| Producer product name | EP2224/10 |
| Pumba rõhk | 15 bar |
| Reguleeritav kohvikangus | Yes |
| Sisseehitatud piimavahustaja | Yes |
| Sügavus | 37.1 cm |
| Tare weight (kg) | 1.5 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Grease tube Measuring spoon Water hardness test strip |
| Toote värv | Kashmir Gray |
| Veemahuti suurus | 1.8 L |
| Volume (m3) | 0.04914 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





