Philips | Espresso Coffee maker Series 1200 | EP1224/00 | Pump pressure 15 bar | Built-in milk frother | Fully automatic | 1500
- TootjadPhilips
- Mudel: EP1224/00
- Saadavus: 5
-
276€
Philips | Espresso Coffee maker Series 1200 | EP1224/00 | Pump pressure 15 bar | Built-in milk frother | Fully automatic | 1500 W | Light Gray
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Grinder type | Ceramic |
| Gross depth (mm) | 490.00 mm |
| Gross height (mm) | 480.00 mm |
| Gross weight | 8.60 kg |
| Gross width (mm) | 290.00 mm |
| Jahvatusprogrammide arv | 12 |
| Jookide tüübid | Espresso Coffee Hot water |
| Kaal | 7.5 kg |
| Kohvi masinasse panemine | Beans |
| Kohvimasina tüüp | Fully automatic |
| Kohviubade mahutavus | 275 g |
| Kontrolli tüüp | Touch screen |
| Kõrgus | 43.3 cm |
| Laius | 24.6 cm |
| Mahutavus tassides | 2 tassi |
| Net weight | 7.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 25 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Pinge | 230 V |
| Plastic (No PET) | 100 g |
| Producer | Philips |
| Producer product family | Espresso Coffee maker Series 1200 |
| Producer product name | EP1224/00 |
| Pumba rõhk | 15 bar |
| Reguleeritav kohvikangus | Yes |
| Sagedusvahemik | 50 Hz |
| Sisseehitatud piimavahustaja | Yes |
| Sügavus | 37.1 cm |
| Tare weight (kg) | 1.10 kg |
| Temperatuuriseadete arv | 3 |
| Toote värv | Light Gray |
| Veemahuti suurus | 1.8 L |
| Võimsus | 1500 W |
| Volume (m3) | 0.07 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: philips espresso coffee maker series 1200 ep122400 pump pressure 15 bar built-in milk frother fully automatic 1500, ep122400, philips, kohvimasinad ja kohvi











