Philips Espresso Machine | EP5441/50 | Pump pressure 15 bar | Built-in milk frother | Fully automatic | 1500 W | Black
- TootjadPhilips
- Mudel: EP5441/50
- Saadavus: 5
-
585€
Philips Espresso Machine | EP5441/50 | Pump pressure 15 bar | Built-in milk frother | Fully automatic | 1500 W | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 490 mm |
| Gross height (mm) | 480 mm |
| Gross weight | 10.17 kg |
| Gross width (mm) | 290 mm |
| Kohvimasina tüüp | Fully automatic |
| Kohviubade mahutavus | 275 g |
| Kontrolli tüüp | TFT screen |
| Mahutavus tassides | 12 tassi |
| Net weight | 8.43 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 25 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1719 g |
| Plastic (No PET) | 21 g |
| Producer | Philips |
| Producer product family | Espresso Machine |
| Producer product name | EP5441/50 |
| Pumba rõhk | 15 bar |
| Reguleeritav kohvikangus | Yes |
| Sisseehitatud piimavahustaja | Yes |
| Tare weight (kg) | 1.74 kg |
| Toote värv | Black |
| Veemahuti suurus | 1.8 L |
| Võimsus | 1500 W |
| Volume (m3) | 0.068208 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




