Adler Coffee Grinder AD 4450 Burr 300 W, Coffee beans capacity 300 g, Number of cups 1-10 pc(s), Black
- TootjadAdler
- Mudel: AD 4450
- Saadavus: 5
-
66€
Adler Coffee Grinder AD 4450 Burr 300 W, Coffee beans capacity 300 g, Number of cups 1-10 pc(s), Black
| All | |
| 360° pöörlev alus | No |
| Bruto Sügavus (mm) | 183 mm |
| Brutokaal | 2.65 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 375 mm |
| Brutolaius (mm) | 230 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 377 mm |
| Gross height master carton | 400 mm |
| Gross width master carton | 480 mm |
| Impulssfunktsioon | No |
| Inner carton packing Qty | 4.00 pc(s) |
| Jämejahvatus | Yes |
| Kogus pakendis | 4 pc(s) |
| Kohviubade mahutavus | 300 g |
| Kõrgus | 31.5 cm |
| Laius | 12 cm |
| Maht (m3) | 0.01578375 m |
| Muud funktsioonid | Performance: 44 grams of fine coffee in 25 seconds, 75 grams of coarse coffee in 25 seconds |
| Net weight master carton | 10.6 kg |
| Netokaal | 0.994 kg |
| Paber/Papp | 1.01 g |
| Palette Qty | 24.00 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 0.60 g |
| Producer product family | Coffee Grinder |
| Producer product name | AD 4450 Burr |
| Reguleeritav jahvatusprogramm | 31 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Sügavus | 18.5 cm |
| Taara kaal (kg) | 1.656 kg |
| Taimer | Timer up to 25 seconds of continuous operation |
| Tare weight master carton | 1.231 kg |
| Tasside arv | 1-10 pc(s) |
| Toote värv | Black |
| Võimsus | 300 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: adler coffee grinder ad 4450 burr 300 w, coffee beans capacity 300 g, number of cups 1-10 pcs, black, ad 4450, adler, kohviveskid






