Bosch Coffee Grinder TSM6A013B Black, 180 W, 75 g
| All | |
| Brutokaal | 0.68 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 90.00 mm |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |
| Impulssfunktsioon | No |
| Kohviubade mahutavus | 75 g |
| Netokaal | 0.62 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 62.00 g |
| Producer product family | Coffee Grinder |
| Producer product name | TSM6A013B |
| Roostevabast terasest terad | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Toote värv | Black |
| Võimsus | 180 W |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: bosch coffee grinder tsm6a013b black, 180 w, 75 g, tsm6a013b, bosch, kohviveskid




