Caso Coffee Grinder | Barista Chef Inox | 150 W | Coffee beans capacity 250 g | Number of cups 12 pc(s) | Stainless Steel
- TootjadCaso
- Mudel: 01834
- Saadavus: 2
-
118€
Caso Coffee Grinder | Barista Chef Inox | 150 W | Coffee beans capacity 250 g | Number of cups 12 pc(s) | Stainless Steel
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 180.00 mm |
| Gross height (mm) | 355.00 mm |
| Gross weight | 2.40 kg |
| Gross width (mm) | 115.00 mm |
| Impulssfunktsioon | No |
| Kohviubade mahutavus | 250 g |
| Kõrgus | 35.5 cm |
| Laius | 11.5 cm |
| Materjal | Stainless Steel |
| Muud funktsioonid | 48 precise grinding levels for versatile preparation options |
| Net weight | 2.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 118 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 250.00 g |
| Pinge | 220-240 V |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Producer | Caso |
| Producer product family | Coffee Grinder |
| Producer product name | Barista Chef Inox |
| Sügavus | 18 cm |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Tasside arv | 12 pc(s) |
| Toote värv | Stainless Steel |
| Võimsus | 150 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: caso coffee grinder barista chef inox 150 w coffee beans capacity 250 g number of cups 12 pcs stainless steel, 01834, caso, kohviveskid










