Caso | Coffee grinder | Barista Crema | 150 W | Coffee beans capacity 240 g | Number of cups 12 pc(s) | Black
- TootjadCaso
- Mudel: 01833
- Saadavus: 4
-
48€
Caso | Coffee grinder | Barista Crema | 150 W | Coffee beans capacity 240 g | Number of cups 12 pc(s) | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross depth master carton | 445 mm |
| Gross height (mm) | 272 mm |
| Gross height master carton | 298 mm |
| Gross weight | 1.539 kg |
| Gross width (mm) | 140.00 mm |
| Gross width master carton | 215 mm |
| Impulssfunktsioon | No |
| Kohviubade mahutavus | 240 g |
| Muud funktsioonid | Slow, aroma friendly grinding through disc grinder. Removable bean container. Grind level can be adjusted individually from coarse to fine for perfect espresso and coffee. |
| Net weight | 1.224 kg |
| Net weight master carton | 4.617 kg |
| Packing quantity | 3 pc(s) |
| Palette Qty | 180 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 315.00 g |
| Producer | Caso |
| Producer product family | Coffee grinder |
| Producer product name | Barista Crema |
| Tare weight (kg) | 0.32 kg |
| Tare weight master carton | 0.485 kg |
| Tasside arv | 12 pc(s) |
| Toote värv | Black |
| Võimsus | 150 W |
| Volume (m3) | 0.007616 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: caso coffee grinder barista crema 150 w coffee beans capacity 240 g number of cups 12 pcs black, 01833, caso, kohviveskid









