Caso | Design Compact Coffee Maker with Grinder | Pump pressure Not applicable bar | 600 W | Manual | Black/Stainless steel
- TootjadCaso
- Mudel: 01848
- Saadavus: 1
-
113€
Caso | Design Compact Coffee Maker with Grinder | Pump pressure Not applicable bar | 600 W | Manual | Black/Stainless steel
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 285.00 mm |
| Gross height (mm) | 320.00 mm |
| Gross weight | 3.00 kg |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| Kaal | 2.2 kg |
| Kohvi masinasse panemine | Ground coffee |
| Kohvimasina tüüp | Manual |
| Kõrgus | 27 cm |
| Laius | 17.5 cm |
| Mahutavus tassides | 4 tassi |
| Muud funktsioonid | LED-display |
| Net weight | 2.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 95 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 778.00 g |
| PET | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 22 g |
| Producer | Caso |
| Producer product family | Design Compact Coffee Maker with Grinder |
| Pumba rõhk | Not applicable bar |
| Reguleeritav kohvikangus | No |
| Sisseehitatud piimavahustaja | No |
| Sügavus | 26 cm |
| Tare weight (kg) | 0.80 kg |
| Tassisoojendaja | 30 minutes keep warm function |
| Toote värv | Black/Stainless steel |
| Veemahuti suurus | 0.6 L |
| Võimsus | 600 W |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: caso design compact coffee maker with grinder pump pressure not applicable bar 600 w manual blackstainless steel, 01848, caso, kohviveskid















