ETA | Molino Uno Spice Grinder | ETA292890000 | Housing material Stainless steel
- TootjadETA
- Mudel: ETA292890000
- Saadavus: 3
-
16€
ETA | Molino Uno Spice Grinder | ETA292890000 | Housing material Stainless steel
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Practical helper for seasoning your meals Convenient operation with electric drive Adjustable grind coarseness Ceramic grinding mechanism Operation indicator light USB-C charging cable included 3.7 V Li-ion battery |
| Gross depth (mm) | 76.00 mm |
| Gross height (mm) | 75.00 mm |
| Gross weight | 0.43 kg |
| Gross width (mm) | 209.00 mm |
| Kõrgus | 19 cm |
| Korpuse materjal | Stainless steel |
| Laius | 6 cm |
| Net weight | 0.35 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 725 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 73.00 g |
| Plastic (No PET) | 7.00 g |
| Producer | ETA |
| Producer product family | Molino Uno Spice Grinder |
| Producer product name | ETA292890000 |
| Sügavus | 6 cm |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| Tüüp | Grinder |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |








