Gorenje | Coffee grinder | SMK150E | 150 W | Coffee beans capacity 60 g | Lid safety switch | Stainless steel
- TootjadGorenje
- Mudel: SMK150E
- Saadavus: 5
-
29€
Gorenje | Coffee grinder | SMK150E | 150 W | Coffee beans capacity 60 g | Lid safety switch | Stainless steel
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 110 mm |
| Gross height (mm) | 190 mm |
| Gross weight | 0.913 kg |
| Gross width (mm) | 107 mm |
| Impulssfunktsioon | No |
| Kaabli pikkus | 0.7 m |
| Kaane ohulüliti | Yes |
| Kohviubade mahutavus | 60 g |
| Kõrgus | 21.5 cm |
| Laius | 8.5 cm |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Materjal | Plastic + metal |
| mustmetallid | 7.00 g |
| Net weight | 0.813 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 773 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 59.00 g |
| Peenjahvatus | Accurate fine grinding blade |
| Plastic (No PET) | 9.00 g |
| Producer | Gorenje |
| Producer product family | Coffee grinder |
| Producer product name | SMK150E |
| Sisse/välja lüliti | Yes |
| Sügavus | 10.5 cm |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Toote värv | Stainless steel |
| Tüüp | Electric coffe grinder |
| Võimsus | 150 W |
| Volume (m3) | 0.0022363 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wooden | 84.00 g |
Sildid: gorenje coffee grinder smk150e 150 w coffee beans capacity 60 g lid safety switch stainless steel, smk150e, gorenje, kohviveskid

