Tristar Coffee grinder | KM-2270 | 150 W | Coffee beans capacity 70 g | Number of cups 10 pc(s) | Stainless steel
- TootjadTristar
- Mudel: KM-2270
- Saadavus: 5
-
19€
Tristar Coffee grinder | KM-2270 | 150 W | Coffee beans capacity 70 g | Number of cups 10 pc(s) | Stainless steel
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 109.00 mm |
| Gross height (mm) | 250.00 mm |
| Gross weight | 0.84 kg |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Impulssfunktsioon | No |
| Kohviubade mahutavus | 70 g |
| Libisemiskindel alus | No |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Materjal | Main - Stainless steel |
| Net weight | 0.77 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 576 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 69.00 g |
| Pinge | 230 V |
| Plastic (No PET) | 3.00 g |
| Producer | Tristar |
| Producer product family | Coffee grinder |
| Producer product name | KM-2270 |
| Roostevabast terasest terad | N/A |
| Sisse/välja lüliti | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.07 kg |
| Tasside arv | 10 pc(s) |
| Toote värv | Stainless steel |
| Võimsus | 150 W |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





