Braun MultiQuick 9 MQ9195XLI | Hand Blender | 1200 W | Number of speeds 3 | Black/Stainless Steel
- TootjadBraun
- Mudel: MQ9195XLI
- Saadavus: 5
-
216€
Braun MultiQuick 9 MQ9195XLI | Hand Blender | 1200 W | Number of speeds 3 | Black/Stainless Steel
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | ActiveBlade Technology PowerBell Plus Technology EasyClick system |
| Gross depth (mm) | 423.00 mm |
| Gross height (mm) | 280.00 mm |
| Gross weight | 4.73 kg |
| Gross width (mm) | 300.00 mm |
| Juhtme pikkus | 1.2 m |
| Kiiruste arv | 3 |
| Korpuse materjal | Plastic |
| Net weight | 3.78 kg |
| Nõudepesumasinakindlad osad | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 49.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 900 g |
| Pehme käepide | Soft grip handle |
| Plastic (No PET) | 50 g |
| Producer | Braun |
| Producer product name | MultiQuick 9 MQ9195XLI |
| Tare weight (kg) | 0.95 kg |
| Toote värv | Black/Stainless Steel |
| Turborežiim | No |
| Tüüp | Hand Blender |
| Võimsus | 1200 W |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |












