Camry | Blender | CR 4089 | Tabletop | 2000 W | Jar material Glass | Jar capacity 1.7 L | Ice crushing | Black
- TootjadCamry
- Mudel: CR 4089
- Saadavus: 5
-
65€
Camry | Blender | CR 4089 | Tabletop | 2000 W | Jar material Glass | Jar capacity 1.7 L | Ice crushing | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 305.00 mm |
| Gross height (mm) | 231.00 mm |
| Gross weight | 5.20 kg |
| Gross width (mm) | 390.00 mm |
| Impulssfunktsioon | Yes |
| Jääpurustamine | Yes |
| Juhtme pikkus | 1.25 m |
| Kiiruste arv | 3 |
| Korpuse materjal | Stainless steel |
| Labade arv | 6 |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Materjal, kann(ud) | Glass |
| Net weight | 4.00 kg |
| Nõudepesumasinakindlad osad | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 31 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Camry |
| Producer product family | Blender |
| Producer product name | CR 4089 |
| Revolutions | 23000 RPM |
| Suur kann | 1.7 L |
| Tare weight (kg) | 1.20 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Tabletop |
| Võimsus | 2000 W |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: camry blender cr 4089 tabletop 2000 w jar material glass jar capacity 17 l ice crushing black, cr 4089, camry, blenderid











