Caso | Blender | MX 1000 | Tabletop | 1300 W | Jar material Glass | Jar capacity 1.5 L | Ice crushing | Stainless steel
- TootjadCaso
- Mudel: 03617
- Saadavus: 1
-
95€
Caso | Blender | MX 1000 | Tabletop | 1300 W | Jar material Glass | Jar capacity 1.5 L | Ice crushing | Stainless steel
| All | |
| Eemaldatav nõu | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Multifunctional: Blend function, Ice crush function, Quick pulse function to burst of speed and mixing for making smooth drinks |
| Funktsioonid | Ice-crush-function mix-function pulse-function. |
| Gross depth (mm) | 435 mm |
| Gross height (mm) | 300 mm |
| Gross weight | 5.4 kg |
| Gross width (mm) | 230 mm |
| Impulssfunktsioon | Yes |
| Jääpurustamine | Yes |
| Kiiruste arv | Variable |
| Korpuse materjal | Stainless steel |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Materjal, kann(ud) | Glass |
| Materjal, nuga | Stainless steel |
| Minihakkija | No |
| Net weight | 3.941 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 29 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 937.00 g |
| Plastic (No PET) | 522.00 g |
| Producer | Caso |
| Producer product family | Blender |
| Producer product name | MX 1000 |
| Revolutions | 9.500-17.000 RPM |
| Roostevabast terasest tera kaasa arvatud | Yes |
| Suur kann | 1.5 L |
| Tare weight (kg) | 1.459 kg |
| Toote värv | Stainless steel |
| Tüüp | Tabletop |
| Võimsus | 1300 W |
| Volume (m3) | 0.030015 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: caso blender mx 1000 tabletop 1300 w jar material glass jar capacity 15 l ice crushing stainless steel, 03617, caso, blenderid

