Gorenje Hand Blender | HBC804QW | Hand Blender | 800 W | Jar capacity 0.5 L | White
- TootjadGorenje
- Mudel: HBC804QW
- Saadavus: 4
-
45€
Gorenje Hand Blender | HBC804QW | Hand Blender | 800 W | Jar capacity 0.5 L | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 146.00 mm |
| Gross height (mm) | 250.00 mm |
| Gross weight | 1.60 kg |
| Gross width (mm) | 245.00 mm |
| Impulssfunktsioon | Yes |
| Jääpurustamine | No |
| Kiiruste arv | Stepless |
| Korpuse materjal | Plastic/Metal |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Net weight | 1.10 kg |
| Nõudepesumasinakindlad osad | No |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 97 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | Gorenje |
| Producer product family | Hand Blender |
| Producer product name | HBC804QW |
| Suur kann | 0.5 L |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Toote värv | White |
| Turborežiim | No |
| Tüüp | Hand Blender |
| Võimsus | 800 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






