Braun | Hand Blender | MultiQuick 9 MQ9187XLI | Hand Blender | 1200 W | Black/Stainless Steel
- TootjadBraun
- Mudel: MQ9187XLI
- Saadavus: 5
-
165€
Braun | Hand Blender | MultiQuick 9 MQ9187XLI | Hand Blender | 1200 W | Black/Stainless Steel
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | ActiveBlade Technology |
| Gross depth (mm) | 260.00 mm |
| Gross height (mm) | 300.00 mm |
| Gross weight | 2.32 kg |
| Gross width (mm) | 220.00 mm |
| Impulssfunktsioon | Yes |
| Juhtme pikkus | 1.2 m |
| Kiiruste arv | 3 |
| Korpuse materjal | Plastic |
| Net weight | 2.09 kg |
| Nõudepesumasinakindlad osad | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 50 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 220.00 g |
| Pehme käepide | Yes |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Braun |
| Producer product family | Hand Blender |
| Producer product name | MultiQuick 9 MQ9187XLI |
| Tare weight (kg) | 0.23 kg |
| Tera materjal | Stainless Steel |
| Toote värv | Black/Stainless Steel |
| Turborežiim | No |
| Tüüp | Hand Blender |
| Võimsus | 1200 W |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |







