Camry Airfryer Oven CR 6311 Power 1700 W, Stainless steel/Black
- TootjadCamry
- Mudel: CR 6311
- Saadavus: 5
-
71€
Camry Airfryer Oven CR 6311 Power 1700 W, Stainless steel/Black
| All | |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Bruto Sügavus (mm) | 405 mm |
| Brutokaal | 6.6 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 380 mm |
| Brutolaius (mm) | 335 mm |
| Eemaldatav nõu | Yes |
| Ekraan | LED |
| Garantii | 24 month(s) |
| Jahe(dad) käepide(med) | Yes |
| Juhtme pikkus | 0.7 m |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Maht (m3) | 0.0515565 m |
| Muud funktsioonid | Convection technology Temperature range: 80 200 C Removable container Manual: set the time and temperature |
| Netokaal | 5.9 kg |
| Paber/Papp | 650.00 g |
| Palette Qty | 17 pc(s) |
| PET | 50.00 g |
| Pinge | 220-240 V |
| Producer product family | Airfryer Oven |
| Producer product name | CR 6311 |
| Programmide arv | 9 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.70 kg |
| Temperatuur | 80 200 C |
| Toote värv | Stainless steel/Black |
| Vähese rasvaga praadimine | Yes |
| Võimsus | 1700 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: camry airfryer oven cr 6311 power 1700 w, stainless steelblack, cr 6311, camry, friteerimisvahendid







