Caso Designer Air Fryer | AirFry 6.0 | Power 1700 W | Capacity 6 L | Black
- TootjadCaso
- Mudel: 03185
- Saadavus: 5
-
118€
Caso Designer Air Fryer | AirFry 6.0 | Power 1700 W | Capacity 6 L | Black
| All | |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | No oil needed for conscious and healthy eating Particularly quiet in operation (only 38 db) |
| Gross depth (mm) | 365 mm |
| Gross height (mm) | 320.00 mm |
| Gross weight | 5.20 kg |
| Gross width (mm) | 365 mm |
| Jahe(dad) käepide(med) | Yes |
| Kõrgus | 28 cm |
| Laius | 28 cm |
| Maht | 6 L |
| Metal aluminum | 15 g |
| Net weight | 4.185 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 30 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Producer | Caso |
| Producer product family | Designer Air Fryer |
| Producer product name | AirFry 6.0 |
| Programmide arv | 8 |
| Sisuaken | Yes |
| Sügavus | 39 cm |
| Taimeri kestus | 1-60 min |
| Tare weight (kg) | 1.015 kg |
| Temperatuur | 50-200 C |
| Toote värv | Black |
| Võimsus | 1700 W |
| Volume (m3) | 0.042632 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |











