ETA | Hot air fryer | ETA016890000 Vista | Power 1300 W | Capacity 4.3 L | Hot air technology | Black
- TootjadETA
- Mudel: ETA016890000
- Saadavus: 5
-
77€
ETA | Hot air fryer | ETA016890000 Vista | Power 1300 W | Capacity 4.3 L | Hot air technology | Black
| All | |
| Ekraan | Without display |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 400 mm |
| Gross height (mm) | 310 mm |
| Gross weight | 4.575 kg |
| Gross width (mm) | 310 mm |
| Kõrgus | 27 cm |
| Laius | 26 cm |
| Maht | 4.3 L |
| Märgutuli | Yes |
| mustmetallid | 4.40 g |
| Net weight | 3.44 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 44 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1115 g |
| PET | 98 g |
| Plastic (No PET) | 20 g |
| Producer | ETA |
| Producer product family | Hot air fryer |
| Producer product name | ETA016890000 Vista |
| Programmide arv | 8 |
| Sisuaken | Yes |
| Sügavus | 34.5 cm |
| Tare weight (kg) | 1.135 kg |
| Tehnoloogia | Hot air technology |
| Temperatuur | 160-220 C |
| Toote värv | Black |
| Valmimise märguanne | Yes |
| Võimsus | 1300 W |
| Volume (m3) | 0.03844 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wooden | 40 g |
Sildid: eta hot air fryer eta016890000 vista power 1300 w capacity 43 l hot air technology black, eta016890000, eta, friteerimisvahendid





