NINJA | 4-in-1 Portable Glass Air Fryer | FN101EUGY Crispi | Power 1700 W | Capacity 3.8 L | Blue/Black
- TootjadNINJA
- Mudel: FN101EUGY
- Saadavus: 5
-
159€
NINJA | 4-in-1 Portable Glass Air Fryer | FN101EUGY Crispi | Power 1700 W | Capacity 3.8 L | Blue/Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 40.00 mm |
| Gross height (mm) | 125.00 mm |
| Gross weight | 5.40 kg |
| Gross width (mm) | 120.00 mm |
| Kõrgus | 34.5 cm |
| Laius | 30.4 cm |
| Maht | 3.8 L |
| Net weight | 4.86 kg |
| Nõudepesumasinakindlad osad | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 185 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 515 g |
| Plastic (No PET) | 25 g |
| Producer | NINJA |
| Producer product family | 4-in-1 Portable Glass Air Fryer |
| Producer product name | FN101EUGY Crispi |
| Programmide arv | 4 |
| Sügavus | 34 cm |
| Tare weight (kg) | 0.54 kg |
| Temperatuur | 80-185 C |
| Toote värv | Blue/Black |
| Võimsus | 1700 W |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





