NINJA | Dual Air Fryer | Foodi FlexDrawer AF500EUWH | Capacity 10.4 L | DualZone | White
- TootjadNINJA
- Mudel: AF500EUWH
- Saadavus: 5
-
208€
NINJA | Dual Air Fryer | Foodi FlexDrawer AF500EUWH | Capacity 10.4 L | DualZone | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Energy Savings: Reduces energy consumption by up to 45% compared to a traditional oven. |
| Gross depth (mm) | 390.00 mm |
| Gross height (mm) | 570.00 mm |
| Gross weight | 12.30 kg |
| Gross width (mm) | 420.00 mm |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Maht | 10.4 L |
| Nakkumatu kate | Yes |
| Net weight | 11.07 kg |
| Nõudepesumasinakindlad osad | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 16 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 984 g |
| Plastic (No PET) | 246 g |
| Producer | NINJA |
| Producer product family | Dual Air Fryer |
| Producer product name | Foodi FlexDrawer AF500EUWH |
| Programmide arv | 7 |
| Sisuaken | No |
| Tare weight (kg) | 1.23 kg |
| Tehnoloogia | DualZone |
| Toote värv | White |
| Volume (m3) | 0.09 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





