Philips Dual Basket Airfryer | NA351/00 3000 Series | Power 2750 W | Capacity 9 L | Rapid Air technology | Black
- TootjadPhilips
- Mudel: NA351/00
- Saadavus: 5
-
156€
Philips Dual Basket Airfryer | NA351/00 3000 Series | Power 2750 W | Capacity 9 L | Rapid Air technology | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Heat-resistant Digital Touch-Screen Interface Removable basket |
| Gross depth (mm) | 490.00 mm |
| Gross height (mm) | 370.00 mm |
| Gross weight | 9.68 kg |
| Gross width (mm) | 390.00 mm |
| Jahe(dad) käepide(med) | Cool-touch handgrips |
| Jahedaseinaline korpus | Yes |
| Juhtme pikkus | 0.8 m |
| Juhtmehoidik | Yes |
| Kõrgus | 31.42 cm |
| Laius | 38.25 cm |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Maht | 9 L |
| Nakkumatu kate | Yes |
| Net weight | 7.85 kg |
| Nõudepesumasinakindlad osad | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 12 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1630.00 g |
| Pinge | 220-240 V |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Philips |
| Producer product family | Dual Basket Airfryer |
| Producer product name | NA351/00 3000 Series |
| Programmide arv | 8 |
| Sisse/välja lüliti | No |
| Sisuaken | No |
| Sügavus | 44.39 cm |
| Tare weight (kg) | 1.83 kg |
| Tehnoloogia | Rapid Air technology |
| Temperatuurivalmiduse märgutuli | Yes |
| Toote värv | Black |
| Võimsus | 2750 W |
| Volume (m3) | 0.07 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: philips dual basket airfryer na35100 3000 series power 2750 w capacity 9 l rapid air technology black, na35100, philips, friteerimisvahendid



